Кошик
7 відгуків
Слава Україні! Смерть ворогам!Ознайомитись
+380 (97) 228-60-50
+380 (96) 069-82-09
вул. Скляренка, 15, Київ, Україна
Електротехнічне обладнання для використання в промисловості

Мультисенсорні панелі Flexem

FLEXEM – стрімко розвиваючийся виробник текстово-графічних, сенсорних і мультисенсорных панелей оператора, продукція якого нещодавно з'явилася на українському ринку. Це компанія з бездоганною репутацією, яка встигла скласти гідну конкуренцію іменитим брендам.

Наш магазин реалізує текстово-графічні панелі оператора:

  • з сенсорним екраном;
  • з мультисенсорним екраном;
  • кнопкові текстово-графічні панелі оператора з монохромним екраном.  

Розміри екранів від 4 до 22 дюймів.

HMI панелі Flexem - це високоякісні пристрої, що дозволяють відображати на екрані, змінювати, зберігати або архівувати поточні значення процесу управління об'єктом, обладнанням або механізмом. Панелі оператора FLEXEM дозволяють дистанційно бачити і керувати роботою обладнання через комп'ютерну мережу підприємства або через мережу Інтернет; отримувати доступ до екрану панелі оператора з віддаленого комп'ютера або з екрану мобільного телефону (android, ios). На великому кольоровому сенсорному екрані панелі оператора дуже зручно відображаються дані і поточні значення з будь-яким розміром шрифту на будь-якій мові; мнемосхеми, що обертаються або динамічні елементи і фотографії, які миготять - їх оператор може легко побачити, проаналізувати, змінити або зберегти в архів і скопіювати на SD-карту пам'яті або звичайний USB-накопичувач (флешку).

Переваги продукції Flexem:

  • Панелі оператора Flexem містять сучасні технічні рішення та інновації. Щорічно виходять нові типи панелей оператора з удосконаленими та доданими новими функціями. Вони надійні, компактні із зворотного монтажного боку, зручні в програмуванні і прості в користуванні, налаштуванні і управлінні.
  • HMI панелі Flexem працюють зі стандартними мережевими інтерфейсами Ethernet, ModBus та іншими, що дозволяє підключитися до будь-якого пристрою, який має стандартний мережевий інтерфейс. Такими пристроями можуть бути програмовані контролери, перетворювачі частоти, регулятори температури, мережеві датчики температури/ вологості, наявності/відсутності, вимірювачі витрат/рівня/глибини/відстані і дуже багато іншого подібного обладнання. Враховуючи наявність від 2 до 4 портів RS232/RS485, на кожну панель оператора можна "посадити" кілька пристроїв з різними мережевими інтерфейсами одночасно.
  • Багато сторінок (переходів з екранів) дозволяє завантажити у панель оператора всі необхідні робочі, службові дані, наприклад: робочу сторінку з головними даними; сторінку динамічної мнемосхеми обладнання; сторінку архіву аварій, груп; сторінки налаштувань; сторінки поточних фізичних станів дискретних і аналогових входів і виходів і т. д.
  • Набір функціональних можливостей панелей оператора FLEXEM достатній для вирішення переважної більшості завдань візуалізації і управління.

Фільтри
Товар
Виробник
Контакти
+380 (97) 228-60-50
Viber, Telegram
+380 (96) 069-82-09
вул. Скляренка, 15, Київ, Україна
ТОВ "Інвертер Плюс"
Євгеній, Сергій

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner