

FE7043WE Flexem 4,3". Сенсорна панель оператора
- В наявності
9 790 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сенсорний панель оператора Flexem FE7043WE з резистивним сенсорним екраном діагоналлю 4,3 дюйма, сірим пластиковим корпусом, роздільною здатністю 800x480, 16-бітною глибиною кольорів та 1 портом Ethernet.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі оператора | Сенсорна панель |
| Ethernet | Так |
| Кут огляду РК-дисплея | (T/B/L/R) 80'/80'/80'/80' |
| Дисплей | 4.3" 16:9 TFT LCD |
| Захист | Захист від удару блискавки |
| Дозвіл (ШхВ) | 800x480 |
| Тип екрану панелі | 4-провідний резистивний сенсорний екран |
| Кольори | 16-bit |
| Процесор | 1GHz, 2-core Cortex-A7 |
| Підсвічування | LED |
| Завантаження проекту | USB slave/Flash drive |
| Пам'ять | 128 MB DDR3+128 MB Flash |
| Годинник реального часу | Вбудовані |
| USB Port | 1 Type-C OTG |
| Матеріал корпусу | Інженерний сірий пластик |
| Ступінь захисту | Передня частина IP65. Задня частина IP20. |
| Послідовний порт | COM1: RS232/RS485/RS422, COM2: RS485, COM3: RS232 |
| Характеристики дисплея | |
| Діагональ екрану | 4.3 дюйм |
| Яскравість | 250 cd/m² |
| Напруга живлення | |
| Допустиме зникнення напруги | < 5мс |
| Відповідність стандартам | CE, RoHS |
| Номінальна потужність | <5W |
| Умови експлуатації | |
| Робоча вологість | 10~90%RH (Без конденсату) |
| Температура зберігання | -20 ~ 60°C |
| Охолодження | Природне охолодження |
| Робоча температура | 0~50°C |
| Вібрація | 10~25Hz (X/Y/Z 2G/30Min) |
| Габаритні розміри | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Монтажний отвір (Ш×В) | 132 мм х 80 мм |
| Розміри (ДхШхГ) | 138 мм х 86 мм х 32 мм |
| Вага | ~0,3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Живлення | DC24V,Working range:DC 9V-28V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 790 ₴


